Медіаграмотність - один із найважливіших елементів з навичок, якими можуть користуватися всі люди змалечку, для того щоб запобігти поширенню маніпуляцій, фейків, і щоб розвивати навички елементарної інформаційної гігієни.
Медіаграмотність є не тільки визначенням і орієнтацією в медіапросторі, а набагато ширшим питанням. Сьогодні доступ до інформації має будь-яка дитина, але навіть не завжди доросла людина може відрізнити , де є фейкова інформація.
Тому в 4 класі проведено урок із медіаграмотності
Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Рух інформаційного потоку не спинити. Ми маємо не тільки знати, які небезпеки несуть із собою медіа, але й вчити цьому наших дітей. Для того, щоб не потонути у щоденному вимірі інформації, ми повинні бути медіа грамотними, а це означає бути спроможним, знайти те, що шукаємо, вибрати те, що потрібно, і визначити, наскільки надійною є ця інформація.
23 лютого у 6-Б класі відбувся перегляд онлайн-уроку медіаграмотності з Меланією Ґрехем, науковим співробітником з питань публічної політики програми Фулбрайт у Міністерстві молоді та спорту.
|